CZĘŚCI SAMOCHODOWE SPROWADZANE Z USA

Oferujemy pomoc w  sprowadzeniu na zamówienie części do wszystkich  samochodów z rynku amerykańskiego: 
  • części fabrycznie nowe (OEM - original equipment manufacturer)
  • części zamienne pochodzące od innych producentów niż producenci samochodów tzw. zamienniki,
  • części używane,
  • akcesoria samochodowe.
Aby zamówienie było precyzyjne, a jego realizacji nie towarzyszyły żadne pomyłki należy posiadać numer VIN (Vehicle Identification Number), figuruje on również jako numer nadwozia w dowodzie rejestracyjnym.

Przed złożeniem zamówienia najlepiej skonsultować się z mechanikiem naprawiającym państwa pojazd aby uzyskać dokładną listę potrzebnych części, następnie prosimy o kontakt z nami w celu ustalenia ceny.

Do ceny zakupu należy doliczyć także koszt transportu z USA do Polski. Koszt transportu części obliczyć można dopiero po ustaleniu:
  • wagi,
  • kubatury zakupionych części wraz z opakowaniem,
  • odległości,
  • rodzaju sposobu przesyłki: drogą lotniczą lub morską.
Prosimy o przejście do zakąadki WYCENA w celu wypełnienia formularza, a następnie przesłanie go drogą emailowa lub faksem. Po otrzymaniu zapytania o części nasz pracownik skontaktuje sie z państwem najszybciej jak to możliwe i przedstawi szczegółową wycenę dostępnych części wraz z ich kosztem transportu. W zależności od wyboru sposobu przesyłki, transport może trwać od 7 do 45 dni. Dostawa towaru odbywa się w sposób wybrany przez klienta i na jego koszt.  

CZĘŚCI SAMOCHODOWE DOSTĘPNE W POLSCE

Posiadamy szeroki asortyment części samochodowych dostępnych na miejscu w Polsce. Części dostępne są w serwisie www.allegro.pl, a można nas odszukać naciskając zaawansowane pod wyszukiwarką główna, następnie znajdź użytkownika i dalej proszę wpisać naszą nazwę: maxiauto1. W serwisie allegro posiadamy sklep internetowy, w którym w sposob szybki i prosty można odnaleźć poszukiwaną część.     

INNE:

Poza wysyłką pojazdów i części samochodowych, możemy zorganizować także wysyłkę zakupionych na stronach internetowych (ebay i innych) towarów.   Jeżeli zdecydowałeś się na zakup konkretnej części z USA i chciałbyś skorzystać z naszej pomocy i doświadczenia   

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI !!

TEL. (012) 394 5707
EMAIL. [email protected]
dariusz89